Powołanie

Każdy  z nas otrzymał od Pana Boga dar, który trzeba pielęgnować w naszym codziennym życiu. Nie jest to wcale łatwe, ale jest wykonalne, co potwierdzają nam świadectwa tych, którzy już cieszą się tym darem w niebie. Tak. Chodzi o świętość!!! Świętym może zostać każdy i każda z nas, a nie tylko ci,  którzy wstąpili do zakonu 🙂 Może i ty zadajesz sobie pytanie: Jakie jest moje powołanie? Jednych Pan Bóg powołuje do małżeństwa, innych do życia zakonnego lub kapłaństwa? A ja? Jeżeli chcesz poznać odpowiedz musisz sam zapytać o to Pana Boga.

Jeśli przechodzą Ci przez głowę myśli o byciu siostrą zakonną, zanim przekroczysz próg klasztorny, żeby w nim zostać na zawsze, najpierw zapraszamy Cię na różnego rodzaju spotkania, które pozwolą Ci odkryć i poznać jak wygląda życie zakonne, bliżej poznać duchowość pijarską i przede wszystkim odpowiednio przygotować się do tego ważnego momentu.

Stąd zapraszamy cię rozmowy indywidualne do naszego domu w Krakowie aby, przy pysznej kawie lub herbacie porozmawiać o tym co czuje Twoje serce, jakie myśli zajmują Twoją głowę.  Mamy także możliwość zaproszenia Cię na indywidualne dni skupienia. W trakcie takich dni będziesz miała okazję zobaczyć i rozeznać jakie jest twoje prawdziwe powołanie.

Nie czekaj więc dłużej. Podejmij rozeznanie już dziś!!!

Zanim przyjedziesz chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące cię pytania, które możesz kierować na adres: szukam@pijarki.pl

MODLITWA
O ROZEZNANIE POWOŁANIA

Boże, który mnie przenikasz i znasz doskonale.

Stworzyłeś mnie dla szczęścia i pomóż mi je odnaleźć.

Ukaż mi moją drogę życiową.

Spraw, abym wybrał to, coś ty dla mnie zamierzył.

Ufam Ci, bo wiem, że mnie kochasz i chcesz mojego dobra. Amen

PwP – POWOŁANIE W POWOŁANIU

Powołanie w powołaniu o co w tym chodzi? Zapraszamy do serii pijarskich podcastów. Posłuchaj, a dowiesz się szczegółów.